--> שער ההרשמה של האוניברסיטה העברית בירושלים
   
אודותינו
רשימת חוגים
מה חדש
הורדות
צור קשר
עמוד הבית
חיפוש

מעונות

משרדי הנהלת המעונות:

הר הצופים- בניין פרנק סינטרה, הר הצופים, ירושלים 91905. טל: 02-5882358/49, פקס: 02-5882992, מייל: arielaab@savion.huji.ac.il
רחובות- בפקולטה למדעי החקלאות, המזון ואיכות הסביבה. מר דוד ביטון, טל: 08-9473177, פקס: 08-9489657

 הגשת בקשה למעונות לאולפן הקיץ

ההרשמה היא נפרדת ואין לה השלכה לגבי רישום למעונות לשנת הלימודים.את הבקשה יש להגיש עד  30.6.2014 באמצעות האתר ,דואל לבירורים: risfinance@savion.huji.ac.il.

תלמידים שהתקבלו לתואר בוגר או מוסמך

ניתן להגיש בקשה לקבלת מקום במעונות רק לאחר שמתקבלים ללימודים. האוניברסיטה מציעה מספר גדול של מעונות בקמפוסים השונים. תעריפי שכר דירה במעונות משתנים בין הקמפוסים ונעים מ-900 ₪ ליחיד בחדר לשני סטודנטים ועד לכ-1500 ₪ בחדר ליחיד. קיימת אפשרות לבקשת מגורים לפי העדפות אישיות כגון דירות מעורבות (בנים ובנות יחד) או דירות לדתיים אולם עקב מורכבות תהליך השיבוץ אין התחייבות לממש את כל בקשות ההעדפות. מספר המקומות מוגבל ולכן יש לקרוא בעיון ולהקפיד על מילוי ההוראות הבאות:

תהליך הרישום למעונות

תלמידים שיתקבלו עד תחילת אוגוסט יקבלו לכתובתם בארץ טופס בקשה למעונות ושובר תשלום על סך 100 ₪. תלמידים המעוניינים להתגורר במעונות ישלמו ויחזירו את טופס ההרשמה אל משרד המעונות (בכתובת לעיל). השנה ניתן יהיה להירשם למעונות גם באמצעות האתר. מאחר וטופס הבקשה נשלח רק לכתובת בארץ, יוכלו מועמדים הנמצאים עדיין בחו"ל להשתמש באופציית הרישום באתר. תשלום זה אינו מבטיח מקום במעונות. בהמשך התהליך יישלח אל התלמידים טופס שיבוץ במעונות עם שובר לתשלום המקדמה (בערך 1200 ₪). יש לשלם סכום זה עד המועד הכתוב בשובר כדי להבטיח מקום במעונות.
יתכן ומתאריך מסויים יישלח טופס ההפניה גם למועמדים שעדיין לא הגישו בקשה. תלמידים המעוניינים להתגורר במעונות ישלמו את הסכום על מנת לשמור לעצמם מקום.
תלמידים שלא קיבלו טופס בקשה או טופס הפניה עד סוף אוגוסט יפנו ישירות למשרד המעונות. כמו כן חייבים לפנות למשרד המעונות תלמידים שיתקבלו החל מ-1 בספטמבר. אלו יוכלו לקבל מעונות רק על בסיס מקום פנוי.

 

חזרה לתוכן הענינים
יועצות קבלה
תחומי הלימוד
שכר לימוד ומלגות
דיקנט - עזרה וסיוע
פעילות חברה וספורט
FAQ
גירסת הדפסה
 
    16.12.2014 האתר עודכן לאחרונה © כל הזכויות שמורות לאוניברסיטה העברית בירושלים ICS בניית אתרים